Minimalną porażką gospodarzy zakończyło się spotkanie Zamczyska Odrzykoń z liderem klasy okręgowej Czarnymi 1910 Jasło. Podopieczni Dariusza Solińskiego objęli prowadzenie już w 2 minucie spotkania. W drugiej połowie zwycięstwo gościom dał wprowadzony po przerwie Radosław Macnar.

Zamczysko Odrzykoń - Czarni 1910 Jasło 1-2 (1-0)

1-0 Jakub Dziadosz (2 min.), 1-1 Radosław Macnar (56 min.), 1-2 Radosław Macnar (73 min.)

mecz w Odrzykoniu

Zamczysko Odrzykoń: Damian Kozioł - Ryszard Zaremba, Jakub Dziadosz, Łukasz Stec (70 Daniel Stanisz), Krystian Maścibrzuch (69 Gabriel Jucha), Mirosław Ziobro, Bartosz Balon, Mateusz Głód, Dariusz Winiarski, Piotr Jara, Kacper Latkiewicz. Trener: Dariusz Soliński.

Czarni 1910 Jasło: Łukasz Lepucki - Jakub Ząbkiewicz, Piotr Kosiba, Rafał Mastaj, Paweł Remunt, Tomasz Tragarz, Mateusz Michoń, Marcin Janus, Karol Rzońca, Wiktor Fara (68 Oskar Polakiewicz), Karol Potera (46 Radosław Macnar). Trener: Mateusz Ostrowski.

Sędziowali (od lewej): Przemysław Gancarz, Albin Kijowski, Michał Krześniak; na zdjęciu z kapitanami drużyn - Ryszardem Zarembą i Pawłem Remutem

Żółte kartki: Krystian Maścibrzuch, Dariusz Winiarski - Wiktor Fara.
Delegat Podkarpackiego ZPN: Grzegorz Michalski.