SzczepaniCon w Szczepaniku

SzczepaniCon w Szczepaniku

W "Szczepaniku" czyli Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krośnie w piątek 23 listopada odbyły się IV warsztaty fantastyki SzczepaniCon.

Zobacz zdjęcia
Mury szkoły w tym dniu odwiedziło około 200 uczniów ze szkół podstawowych z Krosna i powiatu krośnieńskiego.
SzczepaniCon w Szczepaniku
W dwóch salach odbywały się prelekcje na tematy związane z fantastyką i science - fiction: Czy jesteśmy we wszechświecie sami, Flota Imperium, czyli jak to jest zrobione, This day extracts a heavy toll - o tym jak Thanos i ekipa nakręcają hype MCU, Save Martha - czyli czy DCU da się jeszcze uratować, Twórca Światów i Czy zombie są wśród nas. Prelegentami byli Piotr Dymiński, Maciej Kwolek, Krystian Dziok, Piotr Zych, Andrzej Śnigórski, Bartosz Gałązka, i Tomasz Celej.
SzczepaniCon w Szczepaniku
W tym samym czasie na sali gimnastycznej można było obejrzeć wystawę modeli z "Gwiezdnych wojen" a także zagrać w gry planszowe i na starych konsolach.

Komentarze

Kazimierz Wichura
26.11.2018 20:39
Co za straszydła. OMG!
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.