Fundacji MCM Michael organizuje koncert i aukcję charytatywną na rzecz dzieci z terenu gminy Miejsce Piastowe.
Wszyscy, którzy zechcą pomóc w zbiórce środków na wyjazdy wakacyjne ubogich dzieci z terenu gminy Miejsce Piastowe, zapraszamy 9 czerwca na godzinę 17:00 do sali widowiskowej Centrum Pracy z Młodzieżą w Miejscu Piastowym. Zagrają ludzie o wielkich sercach, czyli Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe.

Już dziś wiadomo, że na licytacje własnoręcznie podpisaną piłkę i koszulkę przekazał sam Robert Lewandowski. Koszulkę z autografem również bramkarz reprezentacji Polski - Wojciech Szczęsny. Będą rękawice bokserskie od mistrza świata w boksie Tomasza Adamka. Nie zabraknie dzieł artystów z gminy Miejsce Piastowe: Małgorzaty Twardzik-Wilk, Roberta Myszkala, Jakuba Niedzieli, a także cenionego, zmarłego w roku 2022 artysty ludowego - Jana Juchy. Oczywiście to jeszcze nie wszystko. Pełen katalog przedmiotów dostępny będzie niebawem na stronie organizatora.

Skąd ta inicjatywa? - Wychowanie młodzieży to moja misja i pasja. Od lat ją realizuję, tworząc wartościowe miejsca i wyjazdy dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Nie wyobrażam sobie nie dać takiej możliwości dzieciom z terenu naszej gminy. Chcę i to dla mnie najważniejsze, aby dzieci z rodzin w trudnej sytuacji mogły tak samo jak inne cieszyć się dzieciństwem. Jestem pewien, że wyjazdy wakacyjne, na które je zabierzemy będą dla nich wielką radością. Miejsce aukcji i koncertu również nie jest przypadkowe. Organizujemy je w gminie, której patronem jest bł. Bronisław Markiewicz i w której istnieje jedyne w Polsce Sanktuarium św. Michała Archanioła i B. Markiewicza. Wiemy przecież jak wiele Markiewicz wniósł do życia młodzieży i jak wielkim charyzmatem był obdarzony - mówi ks. Jarosław Witkowski - dyrektor fundacji, organizator koncertu charytatywnego.

UWAGA! Każdy, kto chce czynnie włączyć się w pomoc i przekazać na licytację dzieło lub przedmiot może to zrobić, kontaktując się z Fundacją pod numerem telefonu 693 514 021. Praca zostanie wprowadzona do katalogu.

Sprawdź, co można wylicytować:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.