PANS
Fiat

Naftówka

Daniel Obajtek

Budowlanka

Starostwo

ZSP2

Mechanik Krosno

CKU

MZSP

terazkrosno.pl to Twoje miejsce na reklamę wyborczą

Wybory samorządowe 2024 odbędą się 7 kwietnia. Wybierzemy przedstawicieli samorządu terytorialnego.

terazKrosno.pl to działający od 11 lat jeden z najpopularniejszych serwisów w regionie skierowany głównie do mieszkańców Krosna i powiatu krośnieńskiego. Tylko w styczniu i lutym 2024 roku odwiedziło nas łącznie prawie 550 000 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 1 578 000 sesji (odwiedzin) i ponad 9 300 000 odsłon! (dane Google Analytics 4).

Na czas kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi przygotowaliśmy ofertę publikacji materiałów reklamowych dla komitetów wyborczych i kandydatów.

Co nas wyróżnia?
Wszystkie formy reklamy na portalu prezentowane są zarówno w wersji desktopowej (na komputerach stacjonarnych i laptopach) oraz w wersji mobilnej (na tabletach i smartfonach). Dzięki temu dotrą Państwo do wszystkich użytkowników portalu - aktualnie ponad 90% użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych. Oferujemy również reklamę w naszym mediach społecznościowych.

Oferta reklamowa
W ofercie portalu terazkrosno.pl znajdują się różne formy reklamy - banery reklamowe tylko w najlepszych miejscach, artykuły wyborcze, posty w mediach społecznościowych.

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoje miejsce!
Kontakt: redakcja@terazkrosno.pl
Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl