W najbliższą sobotę Krośnieński Holding Komunalny zaprasza mieszkańców na Dzień otwarty w Regionalnym Centrum Odzysku Odpadów.
Krośnieński Holding Komunalny zaprasza mieszkańców na Dzień otwarty w Regionalnym Centrum Odzysku Odpadów, który odbędzie się w sobotę, 25 maja br.
Głównym punktem wydarzenia jest możliwość zwiedzenie instalacji przetwarzania odpadów znajdującej się przy ul. Białobrzeskiej 108 w Krośnie.

Dzień otwarty w Regionalnym Centrum Odzysku Odpadów jest doskonałą okazją, aby zobaczyć, gdzie trafiają i jak są przetwarzane nasze odpady komunalne, a także poznać zasady poprawnej segregacji odpadów i wziąć udział w plenerowym spotkaniu o ekologii.
W programie Dnia otwartego m.in.: zwiedzanie Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów w towarzystwie kierowników, rodzinna gra terenowa, a także stoisko firmowe i akcja edukacyjna o ekologii i poprawnej segregacji odpadów.

- Chcemy pokazać mieszkańcom, jak na co dzień pracuje Regionalne Centrum Odzysku Odpadów i jak przetwarzamy w nim odpady, które do nas trafiają logistycznych - mówi Janusz Fic, prezes Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego.

Ze względów organizacyjnych na zwiedzanie Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów obowiązują zapisy, które prowadzone są telefonicznie pod numerem tel. 13 47 48 609 lub elektronicznie za pośrednictwem formularza docs.google.com
Zapisy obowiązują też na terenową grę "Eko-strażnicy w akcji" pod numerem telefonu tel. 13 47 48 609.


Miejscem organizacyjnym całego spotkania jest plac parkingowy przed siedzibą Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego przy ul. Fredry 12. Uczestnicy Dnia otwartego w Regionalnego Centrum Odzysku Odpadów mogą tam zostawić swój samochód i na zwiedzanie instalacji pojechać bezpłatnie elektrycznym autobusem MKS Krosno, co jest wskazane ze względów organizacyjnych, ponieważ na terenie zakładu przy ul. Białobrzeskiej jest ograniczona ilość miejsc, sobota jest tam dniem pracującym, a dodatkowo trwają tam prace budowlane.

Zwiedzanie instalacji przetwarzania odpadów odbywać się będzie w grupach max. 20-osobowych i w godzinach: 9.00, 9.30, 10.00, 11.00, 11.30, 12.00. 12.30, 12.45 i 13.00.
Pracownicy Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego czekać będą na Państwa na stoisku firmowym przed siedzibą spółki, gdzie organizowana jest rodzinna gra terenowa i akcja edukacyjna, a także ciepłe przekąski.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.