Z okazji Dnia Mamy i Taty w Przedszkolu Filialnym w Potoku odbyło się przedstawienie oraz piknik z mnóstwem atrakcji.
To hasło przyświecało cudownym aktorom z Przedszkola Filialnego w Potoku, którzy pod opieką wspaniałych Pań - reżyserek wystąpili przed swoimi najbliższymi w urzekającym przedstawieniu z okazji Dnia Mamy i Taty w miniony piątek.

Przedstawienie było podzielone na odrębne części, podczas których swój talent prezentowały dzieci ze wszystkich trzech grup przedszkolnych, od najmłodszej do najstarszej. Przedszkolaki nie szczędziły wyrazów wdzięczności dla najbliższych, angażując się w śpiew, taniec i zabawne scenki. Oprócz wyżej wspomnianych "najpiękniejszych słów świata", nie brakowało płynącego prosto z malutkich serduszek - słowa "dziękuję".

piknik w Potoku

Plenerowy występ maluchów przyciągnął wielu widzów, w większości mam i tatusiów, ale także zaproszonych gości, w osobach m. in. Zastępcy Burmistrza Gminy Jedlicze Katarzyny Bęben oraz Sołtysa Wsi Potok, Radnego Rady Miejskiej Grzegorza Stysia. Przemiłe spotkanie rozpoczęła Dyrektor Mariola Twaróg wraz z Przewodniczącym Rady Rodziców i zarazem Radnym Dariuszem Borkiem, życząc wszystkim miłych wrażeń artystycznych.

Wydarzeniu, zorganizowanym przez Przedszkole i Radę Rodziców, towarzyszył piknik z mnóstwem atrakcji i pyszności dla wszystkich uczestników.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.