Informatyka
Hyundai Santa Fe

Konferencja

Hutnik formowacz wyrobów szklanych

KROSNO GLASS S.A., lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Hutnik formowacz wyrobów szklanych - do przyuczenia!
Miejsce pracy: Krosno

Zakres obowiązków:
• formowanie szkła metodą ręczną,
• kontrolowanie jakości formowanego wyrobu.

WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Wymagania:
• dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa,
• umiejętność pracy w zespole,
• spostrzegawczość,
• chęci do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracownika,
• system premiowy,
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, dofinansowanie do wakacji, karta Sport i Kultura itp.),
• możliwość rozwoju zawodowego,
• niezbędne narzędzia pracy.

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=58191976c68a47adbf70bd0b4c88c05e
Kontakt: kadry@krosno.com

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 22-10-2024 10:48 do 29-10-2024 09:48

Wszystkie ogłoszenia użytkownika