W Krościenku Wyżnym odbyła się Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego.
Bardzo dobry występ zanotowali reprezentanci Gminy Jedlicze w Powiatowej Olimpiadzie Tenisa Stołowego, która podobnie jak w zeszłym roku odbyła się w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Krościenku Wyżnym 2 marca 2024 r.

Gminę Jedlicze w tych zawodach reprezentowali zawodnicy wyłonieni wcześniej w turnieju eliminacyjnym, który odbył się 25 lutego w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Ryszard Zygmunt, który w kategorii Mężczyźni 46 lat i starsi ponownie zajął 1 miejsce i obronił trzeci raz z rzędu tytuł Mistrza Powiatu Krośnieńskiego.

Znakomicie spisali się również Weronika Landoch, która zwyciężyła w kategorii dziewcząt 12-15 lat oraz Bartosz Kazalski, który w kategorii mężczyźni 20-45 lat nie miał sobie równych i stanął na najwyższym stopniu podium.

Świetny występ zanotowali także Aleksander Urban i Wiktor Fal zajmując drugie miejsce w swoich kategoriach kolejno 12-13 i 14-15 lat.