Młodzi biathloniści IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zostali Mistrzami Polski w rozegranych w Dusznikach-Zdroju Mistrzostwach Polski.
W rozegranych w Dusznikach-Zdroju (15-17 marca) Mistrzostwach Polski młodzików i młodzików młodszych sztafeta IKN Górnik w składzie: Filip Szczurek, Miłosz Kasprzycki i Jan Jakubczyk zdobyła złoty medal w rywalizacji młodzików młodszych.

Tuż za podium zawody ukończyła druga drużyna w składzie: Kacper Ogiela, Kacper Turek i Maksymilian Wanat, a trzeci zespół w składzie: Kacper Domaradzki, Julian Jakieła, Kacper Cichoń uplasował się na 7 pozycji.

W rywalizacji indywidualnej najbliżej podium byli: Maksymilian Wanat - 5 miejsce w biegu sprinterskim i Kacper Turek - 6 miejsce w biegu indywidualnym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.