Już w niedzielę 21 kwietnia odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. Kto Waszym zdaniem będzie lepszym burmistrzem gminy Dukla?
W głosowaniu zmierzą się ze sobą kandydaci, którzy osiągnęli najlepszy rezultat w I turze. To Krystyna Andruch, która zdobyła 28,84 proc. głosów i Mariusz Folcik, który zdobył 25,33 proc. głosów.

Obwody do głosowania pozostają bez zmian. Lokale wyborcze będą czynne od 7:00 do 21:00.

Kto wygra? Zdecydują wyborcy! A my zapraszamy Was do internetowej ankiety. Kto Waszym zdaniem będzie lepszym burmistrzem gminy Dukla? Zapraszamy do głosowania poniżej.

Ankieta

Kto będzie najlepszym burmistrzem gminy Dukla?

Krystyna Andruch - 48.04%
 
Mariusz Folcik - 51.96%
 


~Wiola

25-04-2024 15:24 1 5

Nie jestem tak mało inteligentna jak uważają niektórzy, więc chcę poinformować, że wypoczynek odbyłam na urlopie bezpłatnym. Jakiekolwiek konfabulacje o moich koneksjach są wyssane z palca. Jeśli chodzi o zmiany, to czas zacząć od siebie, interesując się własnym życiem. Mieszkańcu Dukli pamiętaj o tym, że nikt w sieci nie pozostaje anonimowy.
Odpowiedz

~Wiola

25-04-2024 15:21 3 8

Witam Mieszkańca Dukli. Niezmiennie dziwi mnie fakt zainteresowania moją osobą. To, że jestem tak niebywale pewna siebie nie powinno nikomu przeszkadzać. Mieszkaniec Dukli chciał wywołać aferę swoim z pozoru niewinnym komentarzem, że nauczycielka na chorobowym spędza czas w Dubaju, a tutaj wielka niespodzianka.
Odpowiedz

~Brzeszczot

19-04-2024 19:57 11 4

Kolejny dobry wujek... uprzejmię donoszę ...
Ludzie skąd w was tyle jadu i pogardy ... zazdrościsz to idź na L4 i sam jedź ... przer tą demokrację i te internety do reszty zdziczeliście ... banda gamoni
Odpowiedz

~Mieszkaniec Dukli

19-04-2024 12:34 6 31

Właśnie nasze miasteczko obiega informacja, że jedna z nauczycielek lokalnej szkoły spędza urlop w Dubaju, będąc na chorobowym. Czy jest w tym coś bulwersującego? W żadnym wypadku nie. Każdy ma prawo odpoczywać tam gdzie chce. Że na na chorobowym? To już nie dziwi. Co mnie szokuje? -To, że się tym chwali. Biorąc pod uwagę niebywałą pewność siebie tej osoby, wynikającą z nieukrywanych bliskich koneksji z lokalną władzą -mam na myśli tylko jedno słowo -buta.
-Czas na zmianę!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.