Krosno. Dwie osoby przewiezione do szpitala i trzy rozbite samochody.
Dziś (11 czerwca) około godz. 16 na ulicy Krakowskiej w Krośnie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych - forda, mazdy i opla.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe i policjanci. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

[AKTUALIZACJA]


W zdarzeniu brał udział jeszcze czwarty samochód, który został nieznacznie uszkodzony.

[AKTUALIZACJA]


- Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 21-letni kierujący fordem najechał na tył mazdy, która została zepchnięta na poprzedzającego opla. Ponadto uszkodzeniu uległ jeszcze inny opel, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W zdarzeniu ucierpiał kierujący mazdą oraz jego pasażerka, a także podróżujący oplem 5-latek. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Obrażenia, jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy byli trzeźwi. Na miejscu pracowali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Na czas prowadzonych działań, ruch na tym odcinku drogi był utrudniony. Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności zdarzenia - informuje krośnieńska policja.

~instruktor z Jasła

16-06-2024 00:30 2 3

A egzaminatorzy podczas egzaminu na prawo jazdy, poganiają zdających - "proszę szybciej jechać, bo nie zaliczę pani(u) egzaminu". A dokąd mają pędzić, skoro przejścia dla pieszych znajdują się co 30-50 metrów?
Odpowiedz

~szeryf

11-06-2024 19:53 5 9

W Krośnie jest tak nasrane przejść, że nigdzie tak nie ma. Na ulicy Bohaterów Westerplatte na odcinku 600-700 metrów jest ich 8 albo 9. Na Krakowskiej podobnie. Ruch jest duży, a bezmózgowcy jadą dosłownie na zderzaku, inni przez komórki rozmawiają, jeszcze inni gdzieś na reklamy się zagapią i pierdut.
Odpowiedz

~Wincyj

11-06-2024 18:15 3 14

W tym miejscu jest zdecydowanie za mało przejść dla pieszych, wincyj!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.