Zawodnicy IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zdobyli złoto i srebro w sztafetach podczas Mistrzostw Polski w biathlonie letnim w Kościelisku.
Młodzi biathloniści IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój wywalczyli złoty i srebrny medal w biegach sztafetowych młodzików młodszych podczas Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozegrano w Kościelisku (25-28 czerwca).

Drużyna Mistrzów Polski wystąpiła w składzie: Miłosz Kasprzycki, Maksymilian Wanat i Kacper Ogiela. "Srebrna" ekipa to: Filip Szczurek, Julian Jakieła i Kacper Turek.

W rywalizacji indywidualnej zawodnicy IKN Górnik Iwonicz-Zdrój wywalczyli wiele miejsc w czołowej dziesiątce. Klaudia Cichoń w kategorii seniorek dwukrotnie zajmowała 8 miejsce w biegu indywidualnym i sprinterskim. W biegu ze startu wspólnego finiszowała na 9 pozycji. W "sprincie" młodzików i młodziczek Filip Domaradzki zajął 7 miejsce, a Jagoda Michalak była 10. W biegach młodzików młodszych miejsce tuż za podium w biegu sprinterskim zajął Filip Szczurek. Dwukrotnie w "10" meldował się Julian Jakieła - 7 w biegu indywidualnym i 10 w "sprincie". Kacper Turek i Kacper Ogiela zajmowali odpowiednio 8 i 9 miejsce w biegu sprinterskim.

Medaliści w sztafetach biathlonowych Mistrzostw Polski to uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej, tylko Filip Szczurek to uczeń Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Korczynie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.