Osiem drużyn rywalizowało na stadionie w Miejscu Piastowym w turnieju piłkarskim zorganizowanym przez Towarzystwo Sportowe Piastovia Miejsce Piastowe.
W niedzielę (4 sierpnia) na stadionie w Miejscu Piastowym odbył się turniej piłkarski Piastovia Cup dla dzieci - rocznik 2016 i młodsi. Do zmagań przystąpiło osiem drużyn, które rywalizowały system "każdym z każdym", 1x12 minut.

turniej piłkarski Piastovia Cup dla dzieci

W turnieju zorganizowanym przez Towarzystwo Sportowe Piastovia Miejsce Miejsce zwyciężył Przełomek Besko (I drużyna). Podopieczni Mateusza Dzioka zdobyli 17 punków. Na drugiej pozycji uplasowała się druga drużyna Przełomka Besko (16 pkt), a na trzecim Koniczynka Krosno II (13 pkt). Kolejne miejsca zajęli: Iskra Jawornik Polski, Piastovia Miejsce Piastowe, Football Academy Krosno, Podhalanin Biecz, Koniczynka Krosno I.

Królem strzelców został Mikołaj Kot (Piastovia Miejsce Piastowe), a najlepszym bramkarzem wybrano Błażeja Szybkę (Przełomek Besko II).
Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a wszyscy uczestnicy turnieju pamiątkowe dyplomy. Wręczyli je poseł Tadeusz Chrzan oraz przedstawiciele TS Piastovia z prezesem Tomaszem Sieniawskim.
Podczas turnieju zorganizowana została akcja charytatywna na rzecz chorego chłopca Antoniego Mehala.
Spikerem zawodów był Konrad Kwolek.

turniej piłkarski w Miejscu Piastowym

Skład zwycięskich drużyn z Beska

Przełomek Besko I: Jaś Szałankiewicz, Lena Hajduk, Jaś Smoleń, Jaś Urban, Filip Banaś, Kacper Prugar, Tymon Kieroński, Alan Tywoniuk.
Przełomek Besko II: Kacper Dziok, Lena Ciepły, Leon Szałankiewicz, Kuba Stapiński, Błażej Szybka, Michasia Szałankiewicz, Karol Szybka.

W niedzielne popołudnie TS Piastovia zaprosiła również na spartakiadę dzieci i młodzieży oraz II Ogólnopolski Bieg "Piastowska Piątka".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.