UP Sanok
Fiat

MZSP

CKU

Mechanik Krosno

Naftówka

Starostwo

Budowlanka

Polska Noc Kabaretowa 2024 w Rzeszowie

-

Hala Podpromie
Podpromie 10, 35-001 Rzeszów

120.00zł - 200.00zł   KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024 w Rzeszowie - największe widowisko kabaretowe w Polsce wraca do Twojego miasta!

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie!

Przybywamy do Was z najbardziej wysportowaną kabaretową ekipą wszech czasów. Po miesiącach treningów, wycieńczających obozów szkoleniowych i niekończących się przygotowań przedstawiamy program pobijający wszystkie rekordy świata. Będziecie śmiać się najgłośniej, wzdychać z zachwytu niezliczoną liczbę razy, bawić się do utraty tchu. Mamy zamiar pokazać Wam kabaretowy program na miarę igrzysk olimpijskich. Łucznicza celność żartów. Sprinterska szybkość reakcji. Gimnastyczna elastyczność interakcji z publicznością. Szachowa mądrość puent. Wielobojowy dobór tematów. Jednym słowem mamy wszystko, aby zdobyć olimpijski szczyt.

Przed Wami: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Szymon Łątkowski i w roli prowadzących - Kabaret Nowaki.Sztafeta najlepszych kabaretowych zawodników w największym maratonie śmiechu. A co najlepsze - uczestnicząc w Polskiej Nocy Kabaretowej będziesz śmiać się tak bardzo, że sam wyjdziesz z niej jak po niezłym treningu!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
• Wydarzenie trwa około 3,5h (w tym 15min przerwa)
• Prosimy o sprawdzenie, czy maja Państwo poprawnie wydrukowane bilety
• Bramki otwierane są punktualnie na godzinę przed startem imprezy
• Na wydarzenie można zabrać wyłącznie seryjnie zakręconą (0,5l) wodę w plastikowej butelce. Podczas wydarzenia udostępniane są punkty gastronomiczne.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

 

Polska Noc Kabaretowa 2024 w Rzeszowie

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl