UP Sanok
Fiat

MZSP

Budowlanka

Naftówka

Mechanik Krosno

CKU

Starostwo

Spektakl Bing na Żywo - Wielkie Urodziny

-

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Kolejowa 1, 38-400 Krosno

100.00zł - 60.00zł   KUP BILET

Spektakl Bing na Żywo - Wielkie Urodziny odbędzie się w dniu 22 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00 w RCKP w Krośnie.

Premierowy spektakl Bing Na Żywo „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim. Spektakl został zrealizowany pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach, doskonale dostosowany do ich percepcji. Pojawiają się w nim: Bing, Sula, Coco, Pando, Flop w formie przepięknych, wielkoformatowych lalek, które są na żywo animowane są przez utalentowanych polskich aktorów. Bing Na Żywo to wielka teatralna przygoda, wspaniała scenografia, wesołe piosenki i duża dawka interakcji z małymi widzami. Dla najmłodszych to wyjątkowa okazja zobaczenia na żywo króliczka Binga i jego przyjaciół.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia. Rozwija umiejętności społeczne, buduje pozytywne wzorce zachowań, podpowiada, jak nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi. Uczy, jak radzić sobie z emocjami, uczuciami, czym jest przyjaźń, akceptacja, tolerancja, współpraca, współzawodnictwo oraz jak rozwiązywać konflikty z poszanowaniem innych.
Przedstawienie zrealizowała agencja artystyczna Good Walk, która jest autorem spektakli dla dzieci: Strażak Sam Na Żywo czy Tomek i Przyjaciele Na Żywo. W Polsce Bing Na Żywo cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
W ciągu kilku pierwszych tygodni, spektakl obejrzało ponad 15 tys. widzów w 11 miastach.

 

Spektakl Bing na Żywo - Wielkie Urodziny

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl