UP Sanok
Fiat

Mechanik Krosno

Starostwo

CKU

Naftówka

MZSP

Budowlanka

Koncert Muzyki Filmowej w RCKP

-

Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

10.00zł - 20.00

Już niebawem opublikujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia!
Zapraszamy tutaj wkrótce!

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Muzycznych w Krośnie zaprasza na Koncert Muzyki Filmowej w dniu 29 maja 2024 roku o godzinie 18:00 do RCKP w Krośnie.

Bilety - wejściówki/cegiełki o wartości 10/20 zł będą przeznaczone na rzecz Fundacji Krośnieńskiej I.J. Paderewskiego.

Uczniowie krośnieńskiej szkoły muzycznej oraz zaproszeni goście wykonują muzykę z towarzyszeniem projekcji filmowych. W organizację koncertu zaangażowanych jest około dwustu pięćdziesięciu muzyków: członków orkiestr, chórów, big bandu oraz zespołów kameralnych. Największą wartością wydarzenia jest fakt, że jest ono tworzone w większości przez młodzież wspieraną przez wspaniałych pedagogów. W koncercie oprócz solistów i zespołów kameralnych wystąpią m.in.: Chór Dziecięcy i Chór Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Krośnie pod dyrekcją Renaty Zajdel, Orkiestra Smyczkowa pod dyrekcją Magdaleny Szybki, Rymanowska Orkiestra Dęta oraz Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Mieszka Szybki, Szkolna Orkiestra Dęta pod kierunkiem Martyny Jaracz, Big Band pod kierunkiem Maksymiliana Cieślika.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć kompozycje z takich filmów jak Anna Karenina, Bandyta, Pan od Muzyki, Chopin. Pragnienie miłości, La La Land i innych. 29 maja w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbędzie się już trzecia edycja koncertu, tym razem nie tylko muzyki filmowej.

 

Koncert Muzyki Filmowej w RCKP

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl