UP Sanok
Ford

MZSP

CKU

Starostwo

Budowlanka

Mechanik Krosno

Naftówka

Warsztaty lizakowe w VIVO! Krosno - Kręcimy lizaki na Dzień Dziecka

-

VIVO! Krosno

Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Wielka niespodzianka czeka na wszystkich miłośników słodyczy w centrum handlowym VIVO! Krosno. Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Dziecka, centrum przeobrazi się w wyjątkową fabrykę słodkości. Każdy maluch będzie mógł stworzyć swojego własnego, kolorowego lizaka na patyku. Warsztaty robienia lizaków odbędą się 1 czerwca 2024 w godzinach 10:00-16:00.

To niezwykły projekt, który VIVO! Krosno wraz z Muzeum Lizaka przygotowało specjalnie na Dzień Dziecka dla wszystkich maluchów z regionu. Podczas kreatywnych warsztatów najmłodsi będą mogli własnoręcznie wykonać wymarzonego lizaka, a także zobaczyć, jak wygląda cały proces tworzenia tego popularnego wyrobu cukierniczego. Uczestnicy zajęć będą mieli niepowtarzalną okazję obserwować proces produkcji lizaków – od momentu wylania karmelu, poprzez nadanie odpowiedniego smaku i koloru, aż po finalne dekorowanie.

Te kreatywne warsztaty z pewnością pobudzą wyobraźnię wszystkich dzieci, które zdecydują się wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zachęcamy uczestników do nieszablonowych rozwiązań i nieograniczonej pomysłowości. Warsztaty są otwarte dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku i zdolności manualnych. Własnoręcznie wykonane lizaki będzie można zjeść na miejscu lub zabrać do domu i podarować najbliższym. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami do VIVO! Krosno na niezapomniane warsztaty lizakowe, które z pewnością przyniosą wiele radości i uśmiechu.

 

Warsztaty lizakowe w VIVO! Krosno - Kręcimy lizaki na Dzień Dziecka

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl