O wynikach pracy fotoradaru w Moderówce i odcinkowego pomiaru prędkości na trasie Iskrzynia - Krościenko Wyżne poinformowało GITD.
O wynikach pracy fotoradarów poinformowało Biuro Informacji i Promocji| Wydział Komunikacji Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Fotoradar w Moderówce
Fotoradar w Moderówce (fot. archiwum)

W 2021 roku przy pomocy fotoradaru w Moderówce zarejestrowano 3,3 tys. wykroczeń przekroczenia dopuszczalnej prędkości. To urządzenie działa od grudnia 2020 roku i zamontowane jest obok przejścia dla pieszych, na wysokości szkoły i stadionu.

Odcinkowy pomiar prędkości na trasie Iskrzynia - Krościenko Wyżne działa od 2014 roku i ma długość ponad 1,3 km. Tylko w 2021 roku zarejestrował 11,2 tys. naruszeń. To najwięcej na Podkarpaciu spośród tego typu urządzeń.

Odcinkowy pomiar prędkości w Dukli


W ramach trwającego projektu rozbudowy systemu Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, planowane jest uruchomienie w najbliższym czasie odcinkowego pomiaru prędkości w ciągu drogi krajowej nr 19 w Dukli (ulica Trakt Węgierski).

Ankieta

Czy na DK19 w Dukli potrzebne jest instalowanie odcinkowego pomiaru prędkości?

Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki ankiety


~2bylec

23-01-2022 00:49 56 56

Chwała temu co postawił ,,odcinkowy'' w Iskrzyni. Na zakręcie koło sklepu, dochodziło non stop do wypadków, kto nie mieszka w okolicy, nawet sobie nie zdaje sprawy ile tego było, masakra, a teraz w miarę spokój.
Odpowiedz

~Gibalski

22-01-2022 14:56 53 60

Najbardziej łamią przepisy drogowe kierowcy z okolic Brzozowa. / Ratuj Boże Ratuj/ Dlatego w tamtym powiecie potrzebna jest gęsta sieć fotoradarów.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.